Zasłużona emerytura - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zasłużona emerytura

W piątek Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej nadkom. Mirosław Olszewski wraz z I Z-cą podinsp. Mariuszem Okulusem oraz kadrą kierowniczą, policjantami i pracownikami cywilnymi pożegnali Pana podinsp. Andrzeja Kurowskiego który odszedł na emeryturę.

Pan podinsp.Andrzej Kurowski służyl w Policji 25 lat. Od początku był związany z pionem kryminalnym. Od 2006r. do momentu odejścia na emeryturę był Naczelnikiem Sekcji a następnie Wydziału Kryminalnego w ostrowskiej Komendzie.
Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji Pan nadkom. Mirosław Olszewski w obecności kadry kierowniczej, policjantów, pracowników cywilnych podziękował Panu podinsp.Andrzejowi Kurowskiemu za zaangażowanie i profesjonalizm podczas pełnienia służby następnie życzył zdrowia i pomyślności w realizacji planów osobistych. Do życzeń dołączyli się naczelnicy, policjanci, pracownicy cywilni oraz przedstawiciele ostrowskiej Prokuratury wraz z Panem Prokuratorem Andrzejem Krystosiakiem. Na pamiątkę uroczystości Pan podinsp. Andrzej Kurowski otrzymał tabliczkę okolicznościową.
Na zakończenie uroczystości Pan podinsp. Andrzej Kurowski podziękował wszystkim obecnym na uroczystości za długoletnią współpracę.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony