Kierował autem mając 2,7 promila alkoholu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował autem mając 2,7 promila alkoholu

Policjanci z Posterunku w Nurze zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę. 55-latek miał ponad 2,7 promila alkoholu, mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej.

Wczoraj przed godz. 20:00 w Godlewie Baćkach funkcjonariusze z Posterunku w Nurze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę VW Polo. 55-latek z województwa podlaskiego został przebadany na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponad 2,7 promila alkoholu, dodatkowo mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej.

55-latek niebawem odpowie przed Sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za brak dokumentów podczas kontroli drogowej.

Policjanci podczas codziennej służby zatrzymują nietrzeźwych kierujących autami, motorowerami i rowerami. Kierujący wsiadając za kierownicę auta czy innego pojazdu nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenie stwarzają dla siebie i innych użytkowników drogi. Dlatego ponownie apelujemy do kierowców o rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę auta lub innego pojazdu po wypiciu alkoholu.

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony