Aktualności

Narkotyki u 4 młodych mężczyzn, jeden z nich miał zaledwie 16 lat

Data publikacji 14.04.2022

Ostrowscy policjanci w przeciągu zaledwie dwóch dni zatrzymali aż 4 młodych mężczyzn ( jeden był nastolatkiem) z uwagi na posiadanie środków odurzających.

W środę wieczorem ostrowscy policjanci patrolowali ulice miasta. Na ul. W. Broniewskiego zauważyli 3 młodych mężczyzn, jeden z nich palił skręta. Policjanci wylegitymowali całą trójkę, w trakcie interwencji u wszystkich znaleźli susz roślinny koloru zielonego. Mężczyźni ( dwaj z powiatu węgrowskiego w wieku 21 i 20 lat oraz 21 latek z powiatu ostrowskiego) zostali zatrzymani i przewiezieni do ostrowskiej komendy gdzie wykonano badanie testerem, które potwierdziło, że jest to marihuana. Po przedstawieniu zarzutów, mężczyźni zostali zwolnieni z policyjnego aresztu.

Dziś po północy na ul. Lubiejewskiej ostrowscy policjanci zatrzymali 16-latka mającego susz roślinny koloru zielonego. Chłopak został przewieziony do ostrowskiej komendy, badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana. Po wykonaniu dokumentacji, 16-latek trafił pod opiekę rodziny.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności, młodzi mężczyźni niebawem odpowiedzą przed Sądem a sprawą 16 latka zajmie się Sąd ds. Nieletnich.

mł.asp Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony