Aktualności

Odnalezione pieniądze trafiły do właściciela

Data publikacji 02.05.2022

Godną naśladowania postawą wykazała się mieszkanka powiatu ostrowskiego, która w dniu dzisiejszym znalazła torbę podróżną wraz ze znaczną kwotą pieniędzy i przyniosła ją na Policję

W dniu dzisiejszym, przed południem w Ostrowi Mazowieckiej w rejonie obiektu MOSIR przy ulicy Trębickiego mieszkanka powiatu ostrowskiego znalazła torbę  podróżną w której znajdowała się znaczna kwota pieniędzy. Kobieta wraz ze znaleziskiem udała się do budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie przekazała ją policjantom. Wewnątrz znajdowała się znaczna kwota pieniędzy wraz z dokumentami. W trakcie wykonywanych czynności przez funkcjonariuszy w związku z zaistniała sytuacja,  na miejsce stawił się właściciel zguby, którym okazał się  mieszkaniec powiatu zduńskowolskiego.

W tym przypadku całe zdarzenie zakończyło się pozytywnie lecz warto pamiętać, iż okazja czyni złodzieja. Aby unikną podobnych sytuacji pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu rzeczy wartościowych i rozwadze przy codziennych czynnościach czy zakupach.

Postawa mieszkanki powiatu ostrowskiego, która odnalazła torbę niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godna naśladowania. Dzięki tej właściwej postawie obywatelskiej odnalezione rzeczy mogły trafić do właściciela.

 

sierż szt. Emilia Podbielska

Powrót na górę strony