Aktualności

Dwa zdarzenia drogowe jedno po drugim w tym samym miejscu

Data publikacji 23.05.2022

W piątkowe popołudnie w Daniłowie na skrzyżowaniu doszło do dwóch zdarzeń, jedno po drugim.

W piątek po południu w Daniłowie na skrzyżowaniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem bmw kierowanego przez trzeźwego 33-latka z województwa podlaskiego oraz opla vectry którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W wyniku zderzenia do szpitala przewieziono kierowcę opla oraz dwójkę pasażerów z bmw. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca bmw nie ustąpił pierwszenstwa przejazdu.

W tym samym miejscu i praktycznie czasie doszło do drugiego zdarzenia z udziałem 51-latka kierującego chevroletem oraz 51-letniego rowerzysty, obydwaj panowie są z powiatu ostrowskiego. Do szpitala przewieziono rowerzystę. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca chevroleta zjechał na przeciwny pas i zderzył się z rowerzystą. Kierowca prawdopodobnie zagapił się na wcześniejsze zdarzenie. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności obydwu zdarzeń wyjaśniają małkińscy policjanci.

Apelujemy do kierowców aby w przypadku przejeżdżania w pobliżu zdarzenia drogowego skupiali swoją całą uwagę na jezdni. Rozglądanie się może zakończyć się tak jak w tym przypadku kolejnym zdarzeniem.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony