Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu drogowego w pobliżu cmentarzy

Data publikacji 31.10.2022

W związku z 1 listopada w pobliżu ostrowskich i małkińskiego cmentarza wprowadzono czasową organizację ruchu drogowego. Apelujemy do kierowców o jazdę zgodnie z oznakowaniem i stosowanie się do poleceń policjantów, którzy będą czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby najbliższych.

Od 28 października 2022 r. do 2listopada 2022 r. obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego:
  •  ul. Cmentarna na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S. Wyspiańskiego - ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego
  • ul. E. Orzeszkowej na odcinku od ul. J. Piłsudskiego do ul. Cmentarnej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • ul. J. Piłsudskiego na odcinku od ul. E. Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.
  • ul. Wiśniowa na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej - ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana).
W dniach od 31 października do 2 listopada został udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.
 

Informacja o zmianie organizacji ruchu na drogach dojazdowych do cmentarza parafialnego w Małkini Górnej w dniach od 29.10.2022 roku do 02.11.2022 roku dostępna jest na stronie https://www.malkiniagorna.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=87&dzialy=87&artykul=3839&akcja=artykul

źródło: UM Ostrów Mazowiecka, UG Małkinia Górna

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony