Jeden dzień aż dwóch nietrzeźwych kierujących - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden dzień aż dwóch nietrzeźwych kierujących

Tylko jednego dnia ostrowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Ostrowscy policjanci tylko w ciągu jednego dnia zatrzymali dwóch nieodpowiedzialnych kierowców którzy po wypiciu alkoholu wsiedli za kierownicę auta.

13 czerwca przed godz. 7:00 na trasie S-8 w Ostrowi Mazowieckiej policjanci zatrzymali 25-latka z województwa podlaskiego. Mężczyzna kierował renault po wypiciu alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał wogóle uprawnień do kierowania autem.

13 czerwca po godz. 23:00 na drodze W677 w Starym Lubiejewie funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. 59-latek który nim kierował został przebadany na stan trzeźwości, urządzenie wykazało ponas 3 promile alkoholu w organizmie.59-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Pamiętajmy jeśli widzimy osobę która po wypiciu alkoholu zamierza kierować autem, powstrzymajmy ją. Jeśli nam się to nie uda, zadzwońmy na Policję pod nr 997 lub 112. W ten sposób możemy zapobiec tragedii na drodze. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwosci grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony