Aktualności

21-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości został zatrzymany przez ostrowskich policjantów, miał środki odurzające

Data publikacji 11.05.2023

21-latek został zatrzymany przez ostrowskich policjantów, mężczyzna był poszukiwany w związku z unikaniem orzeczonej kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli u mieszkańca powiatu ostrowskiego środki odurzające.

Wczoraj późnym popołudniem ostrowscy policjanci patrolowali teren miasta. Na jednej z ulic zauważyli młodego mężczyznę jadącego rowerem, ten gdy dostrzegł radiowóz nagle zeskoczył z jednośladu porzucając go. Mężczyzna próbował uciec pieszo ale po około 500 metrach został zatrzymany przez policjantów na ul. Staszica. Podczas weryfikowania tożsamości mężczyzny w bazach danych, policjanci otrzymali informację, że 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego jest poszukiwany przez miejscowy Sąd. Mężczyzna miał orzeczoną półroczną karę pozbawienia wolności, której do wczoraj unikał. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli u mężczyzny środki odurzające. 21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, dziś usłyszał zarzut posiadania środków odurzających a następnie został przewieziony do zakładu karnego na najbliższe 6 miesięcy.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony