Aktualności

Wypadek na drodze K-60

Data publikacji 01.06.2023

Ostrowscy policjanci z wydziału kryminalnego wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na drodze K-60 w pobliżu Sielca.

Wczoraj po południu dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o zderzeniu czołowym dwóch aut osobowych na drodze K-60. Gdy na miejsce dojechali ostrowscy policjanci ustalili, że w pobliżu Sielca kierujący bmw 30-latek z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z mitsubishi kierowanym przez 58-latka. Kierowcy - mieszkańcy powiatu ostrowskiego byli trzeźwi, im nic się nie stało, ucierpiała 49-letnia pasażerka mitsubishi. Kobieta z uwagi na obrażenia została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Z uwagi na wykonywane przez policjantów czynności na drodze występowały przez pewien czasu utrudnienia. Dalsze czynności wyjaśnią co było przyczyną wypadku.

Słońce i sucha nawierzchnia jezdni to idealne warunki do jazdy autem. Jednak dobre warunki atmosferyczne nie zwalniają nas z zachowania ostrożności podczas jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony