Aktualności

Tragiczny weekend w powiecie ostrowskim

Data publikacji 05.06.2023

Podczas minionego pierwszego czerwcowego weekendu na terenie powiatu ostrowskiego doszło do dwóch wypadków drogowych, niestety jeden skończył się tragicznie.

W sobotnie późne popołudnie na drodze K-50 w Ostrowi Mazowieckiej doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty i kierującego ciężarówką. Policjanci pracując na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem 41-latek nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania i uderzył w ciężarówkę kierowaną przez (trzeźwego) 42-latka. Z uwagi na obrażenia do szpitala przewieziono motocyklistę, tam pobrano od niego krew do zbadania stanu trzeźwości, obydwaj kierowcy są mieszkańcami powiatu ostrowskiego.

Niestety tragicznie skończył się drugi wypadek, który miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę na trasie K 63 w Zarębach-Bolędach (gmina Andrzejewo). 45-latek kierując oplem z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety kierowca zginął na miejscu. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora, dalsze czynności małkińskich policjantów wyjaśnią okoliczności tej tragedii.

Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę aby bezpiecznie dojechać do celu podróży.

zdjęcie źródło: KSRG OSP Adrzejewo

mł.asp Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony