Aktualności

Akademia Bezpiecznej Jazdy z udziałem dzielnicowych z małkińskiego komisariatu

Data publikacji 07.06.2023

Dzielnicowi gminy Zaręby Kościelne i miejscowości Małkinia Górna przyjęli zaproszenie Polskiego Radia Kierowców i uczestniczyli w Akademii Bezpiecznej Jazdy zorganizowanej w SP im. J.Pawła II w Zarębach Kościelnych.

Dzielnicowi z małkińskiego komisariatu korzystają z każdej możliwej okazji aby promować bezpieczeństwo wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Z przyjemnością przyjęli zaproszenie Polskiego Radia Kierowców oraz SP im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych do wzięcia udziału w Akademii Bezpiecznej Jazdy. Wydarzenie miało charakter rozmowy z uczniami szkoły na temat bezpiecznego zachowania na drodze pieszych oraz rowerzystów. Dzielnicowi z gminy Zaręby Kościelne i miejscowości Małkinia Górna przypominali dzieciom o przepisach ruchu drogowego aby zawsze czuli się bezpiecznie na jezdni. Druga część była prowadzona przez przedstawicieli Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, najmłodsi mieli okazję poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
 
Policjanci skorzystali również z okazji wizyty w szkole i rozmawiali z młodzieżą o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje m.in nad wodą.
 
Serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły oraz Polskiemu Radiu Kierowców za zaproszenie do Akademii Bezpiecznej Jazdy.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony