Aktualności

Poszukiwani zatrzymani przez policjantów wydziału kryminalnego i dzielnicowych

Data publikacji 14.07.2023

Tylko wczoraj ostrowscy policjanci zatrzymali na terenie powiatu 3 osoby w tym kobietę poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości w związku z unikaniem orzeczonej kary pozbawienia wolności.

Wczoraj rano na terenie gminy Brok ostrowscy policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali 49-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego był poszukiwany listem gończym przez miejscowy wymiar sprawiedliwości w związku z orzeczoną karą pozbawienia wolności na 21 dni, której unikał.

Tego samego dnia przed południem ostrowscy dzielnicowi zatrzymali na terenie gminy Ostrów Mazowiecka 34-letnią kobietę. Mieszkanka powiatu wyszkowskiego była poszukiwana przez pruszkowski Sąd w związku z orzeczoną karą pozbawienia wolności na 75 dni.

Tego samego dnia po południu ostrowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali na terenie gminy Ostrów Mazowiecka 42-latka. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego był poszukiwany przez miejscowy Sąd w związku z orzeczoną karą pozbawienia wolności na 2 lata.

Wszystkie zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu znajdującego się w ostrowskiej komendzie, następnie będą odkonwojowane do zakładów karnych.

mł.asp Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony