Aktualności

Ostrowscy policjanci dbają o bezpieczeństwo pielgrzymów

Data publikacji 02.08.2023

Ostrowscy policjanci zabezpieczają trasę przejścia Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która dziś rano dotarła do Ostrowi Mazowieckiej a następnie ruszyła w dalszą drogę. Funkcjonariusze ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem pielgrzymujących oraz dbają o płynność ruchu na drogach. W związku z powyższym apelujemy do kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność.

Sierpień to tradycyjnie czas pielgrzymek, nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwają ostrowscy policjanci.

Dzisiaj rano do Ostrowi Mazowieckiej dotarła pielgrzymka, nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwali ostrowscy policjanci. Następnie Pątnicy wyruszyli spod Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w dalszą drogę.

Nad ich bezpieczeństwem czuwali policjanci ruchu drogowego. Policjanci pomagali w bezpiecznym przejściu przez skrzyżowania i newralgiczne miejsca na terenie miasta znajdujące się na trasie przemarszu. Dbali również o zachowanie płynności ruchu na drogach.

W związku z tym apelujemy do kierowców, o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz przestrzeganie sygnałów i poleceń podawanych przez służby porządkowe organizatora piegrzymki.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony