Aktualności

Biegamy i pomagamy!

Data publikacji 02.09.2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej wystartowali w charytatywnym biegu wirtualnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - Bieg o Buzdygan Komendanta - Rektora Akademii Policji w Szczytnie.

W dniu 1 września 2023r. w biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach - Bieg o Buzdygan Komendanta - Rektora Akademii Policji w Szczytnie, który odbył się nad stawem miejskim w Ostrowi Maz. przy ulicy Trębickiego wzięli udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Udział w biegu, to nie tylko wyraz solidarności z rodzinami policjantów, którzy na rzecz innych złożyli najwyższą ofiarę, czyli swoje życie, ale także budowanie poczucia przynależności do grupy zawodowej, której naczelnym hasłem są słowa „Pomagamy i chronimy". Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wpisowe uzyskane z biegu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Ideą jest pokonanie dystansu minimum 3 kilometrów i wpłata minimum 25 zł. Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem. Miejsce ani trasa są bez znaczenia - najważniejsza jest chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom policjantów oraz wspólna zabawa. Ważne jest też to, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie. Bieg charytatywny na rzecz fundacji trwa do 3 września 2023 roku.


 

mł.asp. Emilia Podbielska


 

Powrót na górę strony