Aktualności

Międzynarodowe ćwiczenia ratownicze COOPERATION 2023 w powiecie ostrowskim

Data publikacji 06.09.2023

Wczoraj zakończyły się dwudniowe międzynarodowe ćwiczenia ratownicze COOPERATION 2023. Ostrowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy SPPP w Ostrołęce dbali o bezpieczeństwo uczestników na drogach dojazdowych do miejsc gdzie odbywały się ćwiczenia.

Przez ostatnie dwa dni na terenie powiatu ostrowskiego odbywały się międzynarodowe ćwiczenia ratownicze COOPERATION 2023 organizowane przez Komendę Główną PSP oraz Komendę Wojewódzką PSP w Warszawie. W ćwiczeniach uczestniczyły specjalistyczne grupy ratownicze z Ukrainy, Litwy, Estonii, Mołdawii i Rumunii. Ostrowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy SPPP w Ostrołęce dbali o bezpieczeństwo uczestników na drogach dojazdowych do miejsc gdzie odbywały się ćwiczenia.

Wczoraj ćwiczenia w których uczestniczył BLACK-HAWK s-70i obserwowali I Zastępca KWP zs. w Radomiu insp. Jakub Gorczyński z Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp. Krzysztofem Szymańskim.

Foto relacja dostępna jest na stronie https://www.gov.pl/web/kgpsp/cwiczenia-cooperation-2023-wrzesien23

Zdjęcia/ wideo: st. str. Krzysztof Pisz, str. Arkadiusz Sosnowski, ogn. Marcin Rynkiewicz, str. Marcin Waszkiewicz, mł. asp. Łukasz Rutkowski, bryg. Karol Kierzkowski, st. sekc. Katarzyna Urbanowska

 

asp. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony