Aktualności

Ukradła kosmetyki warte ponad 4 tyś zł, została rozpoznana przez pracowników sklepu i zatrzymana przez policjantów gdy ponownie przyszła do sklepu

Data publikacji 11.09.2023

Obywatelka Ukrainy mieszkająca na terenie powiatu ostrowskiego, odpowie przed Sądem za kradzież kosmetyków o łącznej wartości prawie ponad 4 tyś zł.

W miniony czwartek dyżurny ostrowskiej komendy otrzymal informację o kradzieży kosmetyków, której kilkukrotnie miała dokonać n/n kobieta. Ta sama kobieta ponownie przyszła do sklepu gdzie została rozpoznana przez pracowników. Na miejsce przyjechali policjanci z wydziału prewencji i zatrzymali 39-letnią obywatelkę Ukrainy mieszkającą na terenie powiatu ostrowskiego. Sprawę prowadzili ostrowscy kryminalni, którzy ustalili, że kobieta dokonywała kradzieży w tym sklepie na przełomie sierpnia i września, jej łupem padły kosmetyki o łącznej wartości ponad 4 tyś zł. W trakcie przeszukania jej miejsca zamieszkania kryminalni znaleźli część skradzionych kosmetyków. 39-latka usłyszała zarzut kradzieży zagrożony karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony