Aktualności

Kierowca zainteresował się losem starszej Pani błąkającej się w nocy po ulicy w piżamie i kapciach

Data publikacji 06.10.2023

Kierowca nie był obojętny na los seniorki błąkającej się w nocy po ulicy w piżamie i kapciach. Mężczyzna zadzwonił pod nr alarmowy 112, policjanci ustalili dane i adres starszej Pani i kobieta cała i zdrowa wróciła pod opiekę męża.

Dziś po godz. 1:00 dyżurny ostrowskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężyźnie, który zauważył na ulicy starszą kobietę w piżamie i kapciach. Gdy na miejsce dojechali policjanci ustalili, że 31-latek z woj. podlaskiego przejeżdżając przez Szulborze Wielkie zauważył na ulicy stojącą w piżamie i kapciach starszą kobietę. Mężczyzna nie był obojętny na jej los, zatrzymał się i zadzwonił pod nr alarmowy 112. Gdy na miejsce dojechali policjanci, ustalili, dane i miejsce zamieszkania 77-latki. Kobieta została odwieziona do domu, tam trafiła pod opiekę męża.

Ponownie apelujemy do członków rodzin opiekujących się starszymi bliskimi o większą troskę. Wraz z nadejściem października noce są coraz chłodniejsze i dłuższe przebywanie starszych osób na zewnątrz może skończyć się tragicznie.

asp. Marzena Laczkowska

 

 

Powrót na górę strony