Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy, 6 kolizji ponadto zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

8 lipca po godz. 16:00 w Błędnicy na W 627 doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstepnie ustalili, że 20-letni mieszkaniec Warszawy kierując Fiatem nie upewnił się czy może bezpiecznie wyprzedzić rowerzystkę jadącą w tym samym kierunku. Mężczyzna rozpoczął wyprzedzanie w momencie gdy był wyprzedzany przez Volvo którym kierowała 23-latka z powiatu ostrowskiego. Kierująca próbowała uniknąć bocznego zderzenia w wyniku czego zjechała na lewa stronę do przydrożnego rowu. 23-latka została przewieizona do Szpitala, kierujący byli trzeźwi.

9 lipca po godz. 19:00 na K60 w Zastawiu policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 47-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował motorowerem mając ponad 2,3 promila alkoholu w organiźmie.

9 lipca po godz. 21:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Młyńskiej funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 20-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował Skoda Felicją mając ponad 2,5 promila alkoholu w organiźmie.

9 lipca po godz. 4:00 w Ugniewie na stacji paliw nietrzeźwy kierujący Renult Megane cofając uszkodził dystrybutor. 26-latek z powiatu ostrowskego miał ponad 2,7 promila alkoholu w organiźmie. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przypominamy kierującym, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony