Aktualności

Zmiany w organizacji ruchu w związku z 1 i 2 listopada

Data publikacji 26.10.2023

W związku ze zbliżającymi się 1 i 2 listopada jak co roku w pobliżu cmentarzy zarządca drogi wprowadził tymczasową zmianę w organizacji ruchu, która będzie obowiązywała od 30 października do 2 listopada b.r

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu będzie dotyczyły ulic Cmentarnej, E.Orzeszkowej, J. Piłsudskiego, Wiśniowej, Błękitnej i Łamanej:

- ul. Cmentarna na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S. Wyspiańskiego - ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego

- ul. E. Orzeszkowej na odcinku od ul. J. Piłsudskiego do ul. Cmentarnej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.

- ul. J. Piłsudskiego na odcinku od ul. E. Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.

- ul. Wiśniowa na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej - ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana).

W dniach od 30 października do 2 listopada zostanie udostępniony tymczasowy parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Grota Roweckiego.

W związku z powyższym apelujmey do kierowców o jazdę zgodnie z obowiązującym oznakowaniem. 1 listopada w pobliżu cmentarzy nad bezpieczeństwem kierowców i pieszych będą czuwali ostrowscy policjanci z ruchu drogowego oraz prewencji do których można zwrócić się o pomoc.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony