Aktualności

Przypominamy o tymczasowej zmianie organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy

Data publikacji 30.10.2023

W związku ze zbliżającym się 1 i 2 listopada w pobliżu cmentarzy obowiązuje tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Apelujemy do kierowców o jazdę zgodnie z obowiązującym oznakowaniem.

Przypominamy kierowcom, że od dziś do 2 listopada w pobliżu cmentarzy zlokalizowanych na terenie Ostrowi Mazowieckiej obowiązuje tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Zmiany dot. ulic:

-  E. Orzeszkowej na odcinku od ul. J. Piłsudskiego do ul. Cmentarnej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.

-  J. Piłsudskiego na odcinku od ul. E. Orzeszkowej do ul. Lubiejewskiej - zakaz zatrzymywania się po obu stronach ulicy.

-  Wiśniowej na odcinku od ulicy Bąkówka do ulicy Błękitnej - ruch jednokierunkowy (dojazd do ul. Różańskiej ulicami Błękitna i Łamana).

- Cmentarnej na odcinku od ulicy Lubiejewskiej do ulicy S. Wyspiańskiego - ruch jednokierunkowy z zakazem zatrzymywania się po prawej stronie ulicy na odcinku od ul. Lubiejewskiej do ul. Orzeszkowej oraz zakazem zatrzymywania po obu stronach na odcinku od ul. Orzeszkowej do ul. Wyspiańskiego.

Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie. 1 listopada w pobliżu cmentarzy nad bezpieczeństwem pieszych i kierowców będą czuwali policjanci ruchu drogowego i prewencji, do których będzie można zwrócić się z prośbą o pomoc.

asp. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony