Aktualności

Wypadek drogowy, apel do kierowców o ostrożną jazdę

Data publikacji 31.10.2023

Małkińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego popołudniowego wypadku drogowego pomiędzy Starą Ruskołęką a Królami Małymi w wyniku, którego dwie kobiety zostały przewiezione do szpitala.

Wczoraj po południu dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym między Starą Ruskołęką a Królami Małymi. Na miejscu pracowali policjanci, wykonana przez nich m.in dokumentacja pozwoli na wyjaśnienie okoliczności wypadku. W zdarzeniu uczestniczył 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierujący citroenem oraz vw golf, którym kierowała 66-letnia mieszkanka Warszawy. W wyniku zderzenia aut do szpitala została przewieziona 66-latka i podróżująca z nią 90-latka również mieszkanka Warszawy. Kierowcy byli trzeźwi.

W związku ze zbliżajacym się 1 listopada na drogach panuje większy ruch aut. Dlatego apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze oraz jazdę zgodnie z obwiązującymi przepisami i znakami drogowymi. Stosując te zasady podczas jazdy zwiększamy swoją szansę na bezpieczne dotarcie do celu podróży.

zdj. S.N

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony