Aktualności

Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków dla 27-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego

Data publikacji 02.11.2023

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który posiadał ponad 100 porcji handlowych narkotyków, m.in. marihuany, mefedronu i amfetaminy.

W poniedziałek (30.10) rano dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z piwnic bloku w Małkinii mogą być narkotyki. Do wskazanej piwnicy weszli małkińscy i ostrowscy policjanci, gdzie podczas przeszukania znaleźli plecak. Wewnątrz policjanci znaleźli susz koloru zielono-brunatnego, dwie torebki ze skrystalizowanym białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Przeprowadzone testerem badania wykazały, że susz jest marihuaną, a biały proszek to mefedron i amfetamina. Wszystko o łącznej ilosci ponad 100 porcji handlowych.


We wtorek (31.10) wczesnym rankiem małkińscy policjanci prewencji zatrzymali do tej sprawy 27-latka z powiatu ostrowskiego. Zebrane przez funkcjonariuszy dowody pozwoliły jeszcze tego samego dnia na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz 27-latek odpowie przed sądem.


asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony