Aktualności

"Co się odwlecze to nie uciecze", pouszkiwani przez wymiar sprawiedliwości zatrzymani przez ostrowskich i małkińskich policjantów

Data publikacji 10.11.2023

Ostrowscy i małkińscy policjanci zatrzymali w ostatnich dniach dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości w związku z orzeczonymi karami pozbawienia wolności.

W środę wczesnym rankiem na ul. W.Broniewskiego ostrowscy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 47-latka. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego był poszukiwany listem gończym przez sąd rejonowy Warszawa-Żoliborz. Mężczyzna został skazany na karę pozbawienia wolności na okres ponad 9 miesięcy. Z uwagi na niestawienie się mężczyzny z wyznaczonym terminie w zakładzie karnym, sąd zastosował procedurę listu gończego.

Natomiast w czwartek rano na terenie Błędnicy małkińscy policjanci zatrzymali 49-latka. Mężczyzna mieszkający na terenie powiatu ostrowskiego był poszukiwany przez miejscowy sąd z uwagi na wyrok zastępczej kary pozbawienia wolności na okres 5 miesięcy. Obydwaj zatrzymani zostali przewiezieni do ostrowskiej komendy a następnie do zakładu karnego aby odbyć zasądzoną karę.

asp. Marzena Laczkowska

 

Powrót na górę strony