Aktualności

Wizyta ostrowskich policjantów z przedstawicielką ZUS, klasą mundurową oraz opiekuńczo-wychowaczą w klubie Senior + w ramach akcji "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo" oraz obchodzonego wczoraj Ogólnopolskiego Dnia Seniora

Data publikacji 15.11.2023

Ostrowscy policjanci wraz z przedstawicielką ZUS, klasą mundurową i opiekuńczo-wychowawczą oraz Panią pedagog Katarzyną Oman z ZS nr 1im.rtm.W Pileckiego i małkińscy policjanci odwiedzili seniorów w ramach obchodzonego wczoraj Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Spotkania były okazją do przypomnienia metod działania oszustów skierowanych do osób starszych.

Wczoraj obchodzony był Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji dziś ostrowscy policjanci zajmujący się profilaktyką st.asp. Marek Morawski i mł.asp Emilia Podbielska wspólnie z przedstwicielką ZUS Pania pedagog Katarzyną Oman oraz uczennicami klasy III mundurowej i II klasy opiekuńczo-wychowawczej odwiedzili dziś seniorów z klubu Senior + w Ostrowi Mazowieckiej. Wizyta odbyła się w ramach obchodzonego wczoraj Ogólnopolskiego Dnia Seniora oraz wspólnej akcji z ZUS "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo". Podczas spotkania policjanci wyemitowali filmy związane z oszustwami m.in na policjanta oraz dot. ZUS. Młodzież nie przyszła na spotkanie z "pustymi rękoma" uczennice poczęstowały seniorów słodkościami.

Podobne spotkanie odbyło się w miniony czwartek w Klubie Seniora w Prostyni. Sierż.szt. Marcin Głowacki odwiedził seniorów aby przypomnieć o metodach działania oszustów których ofiarami padają starsze osoby. Spotkania odbyły się w ramach kampanii #Znam te numery.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony