Nietrzeźwy weekend - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy weekend

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących i 2 po użyciu alkoholu.

Niedzielny poranek był dla ostrowskich policjantów dosyć pracowity. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących i 2 po użyciu alkoholu.

Około godz. 4:00 w Nurze na ul. Małkińskiej policjanci z Nura zatrzymali mieszkańca powiatu wyszkowskiego który kierował samochodem marki MG w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

O godz. 3:00 w Nurze na ul. Czyżewskiej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierującego Audi z powiatu sokołowskiego, miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Męzczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Przed godz. 4:00 w Nurze na ul. Czyżewskiej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali mieszkańca powiatu ostrowskiego który kierował VW Passatem po użyciu alkoholu 0,4 promila. Mężczyźnie również zatrzymano prawo jazdy.

O godz. 4:00 w Nurze na ul. Czyżewskiej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierującego Audi mieszkańca powiatu Wysokie Mazowieckie. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

O godz. 4:00 w Nurze na ul. Małkińskiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego Mazdą mieszkańca powiatu Wysokie Mazowieckie. Mężczyzna miał 0,3 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

 

 

 

Powrót na górę strony