Tragiczny wypadek na K-60 - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na K-60

Data publikacji 28.11.2016

W piątek po północy na trasie K-60 w pobliżu miejscowości Sielc doszło do tragicznego wypadku drogowego w którym zginęły dwie osoby.

W piątek po północy na trasie K-60 niedaleko Sielca doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w którym zginęli dwaj mężczyźni.
Policjanci pracując pod nadzorem Prokuratora wstępnie ustalili, że 27-latek z powiatu ostrowskiego kierując Seatem Cordobą poza obszarem zabudowanym z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas śmiertelnie potrącając 56-letniego rowerzystę z powiatu makowskiego. Następnie kierowca Seata zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł również kierowca Seata.

W związku z tym tragicznym zdarzeniem apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę gdy na drodze panują trudne warunki w postaci mgły/opadów deszczu czy deszczu ze śniegiem. Pamiętajmy aby zmniejszyć prędkość jazdy tak aby móc bezpiecznie i skutecznie zahamować. Do rowerzystów apelujemy aby oprócz sprawnego światła w jednośladzie dodatkowo zakładali kamizelki odblaskowe które poprawią ich widoczność.


st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony