Podsumowanie weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendu

Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. "Rekordzista" miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

23 września o północy na ul. Różańskiej 21-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego nie mając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi kierował samochodem marki FSO Polonez. Ponadto 21-latek był w stanie nietrzeźwości, urządzenie wykazało 0,7 promila alkoholu w organizmie.

24 września po północy w Małkini Górnej na ul. Nurskiej 25-latka z powiatu ostrowskiego kierowała Seatem w stanie nietrzeźwości. Kierująca miała 0,6 promila alkoholu w organizmie. 

24 września po godz. 4:00 w Nurze 21-letni mieszkaniec powiatu bielskiego kierował Citroenem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało 0,5 promila alkoholu w organizmie.

24 września po godz. 20:00 w Ostrowi Mazowieckiej na ul. Małkińskiej policjanci zatrzymali kierującego VW Transporterem. 56-latek z powiatu działdowskiego kierował autem w stanie nietrzeźwości, mężczyzna miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Wszystkie osoby które podczas minionego weekendu zostały zatrzymane prze policjantów  w związku z kierowaniem autem w stanie nietrzeźwości niebawem odpowiedzą przed Sądem za swoje postępowanie. Przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz orzekany jest zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony