Aktualności

Ostrowscy policjanci "zagrają" z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Data publikacji 19.01.2024

Ostrowscy policjanci co roku dbają o bezpieczeństwo wolontariuszy kwestujących na terenie powiatu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dodatkowo przygotujemy stoisko profilaktyczne dla dzieci i dorosłych w hali SP nr 2 przy ul. Gen Stefana Grota Roweckiego 6 oraz wystartujemy w III Biegu Policz się z Cukrzycą. W siedzibie komendy znajduje się również puszka WOŚP, za pomocą której policjanci i pracownicy mają okazję dołożyć się do finansowania leczenia płuc po pandemii dzieci i dorosłych.

Wielkimi krokami w Ostrowi Mazowieckiej zbliża się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z uwagi na organizowane zbiórki pieniędzy będziemy jak każdego roku dbać o bezpieczeństwo wolontariuszy kwestujących na terenie powiatu ostrowskiego.

W dniu 28 stycznia 2024r. dodatkowo będzie można nas spotkać na hali SP nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 6 gdzie przygotujemy stoisko profilaktyczne dla dzieci i dorosłych. Tego samego dnia odbędzie się również III edycja Biegu policz się z Cukrzycą w którym „wystąpimy” w podwójnej roli. Oczywiście policjanci ruchu drogowego będą dbać o bezpieczeństwo uczestników biegu, ale i pobiegniemy w nim. W tym roku zarejestrowaliśmy również puszkę WOŚP – KPP Ostrów Mazowiecka, która znajduje się w komendzie.  Pracownicy i policjanci mogą mieć swój „wkład” w leczeniu płuc dzieci i dorosłych po pandemii.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony