Aktualności

Zziębnięty, bez butów i kurtki od dwóch dni wracał do domu w Łomży. Przypadkową osobę poprosił o wezwanie Policji

Data publikacji 26.01.2024

Ostrowscy dzielnicowi interweniowali wobec mężczyzny, który pieszo, bez obuwia i kurtki wracał do domu do Łomży. Po drodze wszedł na jedną z posesji w Rogowie-Folwark prosząc o wezwanie Policji.

Wczoraj (26.01) wieczorem dyżurny ostrowskiej komendy odebrał nietypowe zgłoszenie. Mieszkaniec Rogowa-Folwark zgłosił, że do jego domu przyszedł nieznany mu mężczyzna i poprosił o wezwanie Policji. Gdy na miejsce dojechali ostrowscy dzielnicowi, w rozmowie z 61-latkiem ustalili, że na jego posesję przyszedł zziębnięty mężczyzna bez butów i kurtki. Był to 28-letni mieszkaniec Łomży, który od dwóch dni szedł pieszo do domu, nie mając pieniędzy na transport.

28-latek nie miał telefonu komórkowego, nie pamiętał też żadnego numeru do najbliższych. Dzielnicowi znając jego adres skontaktowali się ze spółdzielnią mieszkaniową za pośrednictwem której otrzymali numer telefonu do matki 28-latka. W międzyczasie na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Podczas rozmowy telefonicznej z rodziną 28-latka policjanci ustalili, że najbliżsi przyjadą po niego.

W oczekiwaniu na rodzinę mieszkaniec Rogowa-Folwark nakarmił zmęczonego wędrowca, po czym 28-latek został zabrany do domu.

zdj. poglądowe

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony