Dyżurny zatrzymał nietrzeźwego kierującego - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dyżurny zatrzymał nietrzeźwego kierującego

Wczoraj rano Dyżurny ostrowskiej komendy po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego Hondą który uderzył w jego zaparkowany samochód. 27-letni ostrowianin miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla innych użytkowników drogi. W związku z tym ich eliminacja z dróg jest priorytetem dla ostrowskich policjantów niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dyżurny ostrowskiej komendy asp.szt. Sławomir Lendzioszek wczoraj rano po zakończonej służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego, który uderzył w jego samochód zaparkowany przed posesją. 27-letni ostrowianin próbował uciec ale został zatrzymany przez asp.szt. Sławomira Lendzioszka. Przeprowadzone badanie wykazało, że 27-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. 27-latek odpowie przed Sądem za spowodowanie kolizji i kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

 

 Apelujemy do osób które zauważą kierowcę, który po wypiciu alkoholu wsiada za kierownicę o natychmiastową reakcję. Wybranie nr 112 lub 997 może uratować czyjeś życie.

 

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony