Aktualności

Zasłużona emerytura

Data publikacji 19.02.2024

"Każdy z nas zamyka pewien etap życia, aby rozpocząć nowy" ten cytat idealnie oddaje czas jakim jest przejście na emeryturę.

Dziś przed południem w świetlicy ostrowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem zaproszonych gości w osobach Wójtów Pań Bożeny Kordek z Małkini Górnej, Zarąb Kościelnych Pani Urszuli Wołosiewicz oraz Burmistrza Gminy Brok Pana Marka Młyńskiego oraz kadry kierowniczej i pracowników służby cywilnej. Okazją do spotkania było przejście na emeryturę po ponad 22 latach służby Pani kom. Justyny Biedrzyckiej Komendant KP w Małkini Górnej.
 
Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku Komendantowi przez Dowódcę Uroczystości. Następnie Komendant podziękował za lata współpracy w tym na stanowisku Komendanta KP w Małkini Górnej. Pani Kom. Justyna Biedrzycka ze wzruszeniem dziękowała kadrze oraz policjantom/policjantkom z m.in małkińskiego komisariatu za współpracę.
 
Służbę rozpoczęła w 2001 roku i od początku związana była z pionem prewencji a dokładniej Zespołem Dzielnicowych. W 2010 roku objęła stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych w ostrowskiej komendzie. Następnie w 2016 roku została powołana na stanowisko Z-cy Komendanta KP w Małkini Górnej, gdzie następnie w 2018 roku do dnia dzisiejszego pełniła obowiązki Komendanta małkińskiego komisariatu. Za pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin Małkinia Górna, Zarąb Kościelnych i Broku podziękowali również obecni na uroczystości Wójtowie. Uroczyste spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony