Aktualności

Uroczystość z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta i Z-cy Komendanta KP w Małkini Górnej

Data publikacji 23.02.2024

Dziś w samo południe w świetlicy ostrowskiej komendy z udziałem kadry kierowniczej i zaproszonych gości odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta i Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku Komendantowi przez Z-cę Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Następnie Specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia odczytała rozkazy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp Krzysztofa Szymańskiego o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta KP w Małkini Górnej asp.szt. Tomaszowi Zęgocie natomiast jego Z-cy asp. szt. Kamilowi Wetoszce. Kolejną częścią uroczystości było złożenia meldunków Komendantowi przez asp.szt. Tomasza Zęgotę i asp.szt. Kamila Wetoszkę. Uroczystość skończyła się wspólnym zdjęciem. W uroczystości poza kadrą kierowniczą uczestniczyły Panie Bożena Kordek Wójt Gminy Małkinia Górna oraz Pani Urszula Wołosiewicz Wójt Gminy Zaręby Kościelne.
 
asp. szt. Tomasz Zęgota do tej pory pełnił służbę na stanowisku Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Małkini Górnej natomiast asp.szt . Kamil Wetoszka był Z-cą Dyżurnego w KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

asp. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony