Aktualności

Powiatowa Debata Społeczna

Data publikacji 18.03.2024

Dziś po naradzie rocznej w Jatkach odbyła się Powiatowa Debata Społeczna z udziałem zaproszonych gości - przedstawicieli lokalnego samorządu oraz instytucji z nami współpracujących.

Dziś przed południem po naradzie rocznej odbyła się Powiatowa Debata Społeczna z udziałem przedstawicieli lokalnego samorządu, instytucji i służb oraz kadry kierowniczej, policjantów/policjantek i pracowników ostrowskiej komendy.
 
Komendant Powiatowy Policji w Ostrowi Mazowieckiej mł.insp Krzysztof Szymański omówił m.in funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w powiecie oraz sposób działania aplikacji Moja Komenda. Ważnym elementem było również ukazanie działań profilaktycznych prowadzonych przez policjantów/policjantki w ciągu całego roku skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i seniorów. Mł.insp. Krzysztof Szymański przedstawił również dzielnicowych oraz omówił pokrótce ich zadania.
 
Druga część spotkania przeznaczona była na dyskusję. Podczas debaty nie zgłoszono żadnych wniosków do realizacji dot. bezpieczeństwa.
Debata zakończyła się podziękowaniem zarówno ze strony Komendanta oraz Pana Burmistrza za dobrą współpracę w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców.
 
asp. Marzena Laczkowska
Powrót na górę strony