Podsumowanie przedostatniego sierpniowego weekendu - Aktualności - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie przedostatniego sierpniowego weekendu

Podczas przedostatniego sierpniowego weekendu ostrowscy policjanci odnotowali 6 kolizji, zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

W sobotę po godz. 13:00 w Starym Kaczkowie 35-letni mieszkaniec gminy Ostrów Mazowiecka mając 1,8 promila alkoholu w organizmie kierował Audi. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad autem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu a następnie dachował. Z mężczyzną podróżował 4-letni syn któremu na szczęście nic poważnego się nie stało. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

W niedzielę po godz. 15:00 w Nieskórzu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Ostrów Mazowiecka. Mężczyzna kierował motorowerem mając ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

W związku z tymi zdarzeniami apelujemy do kierowców o rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu. Kierując autem w takim stanie stwarzamy zagrożenie dla siebie oraz pasażerów podróżujących z nami. Przypominamy, że za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony