Aktualności
Rozmiar czcionki
-
UWAGA! Oszustwa na funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji
Oszuści podający się za funkcjonariuszy CBŚP kilkakrotnie próbowali oszukać seniorów z Ostrowi Mazowieckiej, niestety ich ofiarą padła 79-letnia kobieta tracąc kilkadziesiąt tys.złotych.
Dodano: 29.10.2021 -
Narkotyki w mieszkaniu 21-letniego ostrowiania
Ostrowscy kryminalni zatrzymali wczoraj 21-latka w związku z narkotykami które znaleźli u niego w mieszkaniu.
Dodano: 29.10.2021 -
Słoneczna aura to idealne warunki do jazdy ale nie naciskajmy zbyt mocno pedału gazu
Po zamgleniach nad powiatem ostrowskim zaświeciło słońce. To idealne warunki dla kierowców do jazdy, pamiętajmy tylko aby zbyt mocno nie naciskać pedału gazu.
Dodano: 29.10.2021 -
Granat moździerzowy na polu
Ostrowscy policjanci zabezpieczają w Rynku w gminie Wąsewo miejsce odnalezienia granatu przed dostępem osób postronnych do momentu przekazania go saperom z Jednostki Wojskowej.
Dodano: 29.10.2021 -
A wystarczyło ruszyć dyńką! - film
Pieszy w zderzeniu z samochodem nie ma szans. Niedawno przepisy ruchu drogowego zmieniły się by osoby na przejściach były bardziej chronione. Jednak nie możemy zapominać o myśleniu! Telefon używany podczas przechodzenia przez drogę, brak jakiejkolwiek uwagi i obserwacji otoczenia oraz wchodzenie bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Wydaje się to małym niedopatrzeniem, jednak może doprowadzić do zderzenia, w którym jak wszyscy wiemy, pieszy przecież nie ma szans!
Dodano: 29.10.2021 -
Policyjne działania ZNICZ
W okresie „Wszystkich Świętych” wiele osób zdecyduje się wykorzystać przedłużony weekend na odwiedzanie grobów swoich bliskich oraz przemieszczanie się na spotkania rodzinne. W tym czasie należy spodziewać się wzmożonego ruchu na drogach.
Dodano: 29.10.2021