Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Bezpieczny długi weekend związany z 1 i 2 listopada na drogach powiatu ostrowskiego.
Długi weekend związany z 1 i 2 listopada minął bezpiecznie na drogach powiatu ostrowskiego.
Dodano: 03.11.2021 -
Mazowiecka Grupa SPEED
Ostrowscy policjanci z WRD działając w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED reagują wobec kierowców, którzy jadąc z nadmierną prędkością zagrażają bezpieczeństwu innych osób znajdujących się na drodze.
Dodano: 03.11.2021 -
Tylko 21-lata i aż 0,7 promila alkoholu w organizmie podczas kierowania autem
Młodzi kierowcy bez wyobraźni o zagrożeniu jakie stwarzają dla siebie i innych osób znajdujących się na drodze, wsiadają za kierownicę auta po wypiciu alkoholu.
Dodano: 03.11.2021 -
Najpierw do właściciela konta przychodzi sms z linkiem a później z jego rachunku bankowego sprawcy przelewają pieniądze
61-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zdążył zablokować transakcję dzięki czemu nie stracił kilkunastu tys. złotych. Mężczyzna otworzył link którego otrzymał z wiadomością o zaplanowanym odcięciu energii. Sprawcy uzyskali dostęp do jego rachunku bankowego i próbowali przelać pieniądze.
Dodano: 03.11.2021 -
Otoczmy opieką starszych członków rodziny
Apelujemy do mieszkańców powiatu opiekujących się starszymi członkami rodziny o zwiększenie uwagi nad seniorami.
Dodano: 03.11.2021