Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński wszystkim funkcjonariuszkom, funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Policji składa życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Dodano: 28.03.2024 -
Ostrowscy policjanci wydziału prewencji zatrzymali młodego mężczyznę w związku z kradzieżami z włamaniem do kasy odkurzaczy stacjonarnych myjni samochodowych zlokalizowanych na terenie miasta.
Dodano: 28.03.2024 -
Już niebawem Święta Wielkanocne. W tym szczególnym okresie funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Apelujemy, aby zmotoryzowani poważnie wzięli sobie do serca fundamentalne zasady ruchu drogowego jakimi są m.in. trzeźwość za kierownicą i przepisowa, dostosowana do warunków ruchu prędkość. Taryfy ulgowej dla tych, którzy to zignorują po prostu nie będzie.
Dodano: 28.03.2024 -
-
-
Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń w imieniu własnym oraz kierownictwa polskiej Policji zwraca się do policjantów, policjantek, pracowników cywilnych, emerytów i rencistów policyjnych oraz przedstawicieli związków zawodowych oraz organizacji pozarządowych przekazując najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
Dodano: 28.03.2024 -
Pozostawienie nawet na chwilę niezamkniętego auta z cennymi rzeczami wewnątrz może mieć przykre konsekwencje.
Dodano: 28.03.2024 -
Mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej dostarczyła wczoraj do ostrowskiej komendy znalezioną torebkę w której były pieniądze ( również w obcej walucie) oraz dokumenty. O znalezionej zgubie powiadomiono właścicielkę, która dziś ma ją odebrać.
Dodano: 28.03.2024