TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowy rejonu nr 6 - sierż. Grzegorz Gorczyca

Data publikacji 01.12.2016

Adres e-mail: dzielnicowy.ostrowmaz6@ra.policja.gov.pl

UWAGA! PODANY ADRES MAILOWY UŁATWI CI KONTAKT Z DZIELNICOWYM, ALE NIE SŁUŻY DO SKŁADANIA ZAWIADOMIENIA O PRZESTĘPSTWIE, WYKROCZENIU, PETYCJI, WNIOSKÓW ANI SKARG W ROZUMIENIU PRZEPISÓW.

DZIELNICOWI ODBIERAJĄ POCZTĘ W GODZINACH SWOJEJ SŁUŻBY

Nr tel. 47 70 442 66 lub 506-891-554

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu proszę kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 47 70 442 00.

Rejon nr 6 obejmuje miejscowości:

Biel, Dudy, Guty Bujno, Jasienica i ulice:( Zawodzie, Podsmolesze, Podchmielenie, Pawła Jasienicy, Kościelna, Gaisko), Kacpury, Kalinowo, Kalinowo Parcele, Kuskowizna, Nagoszewo, Nieskórz, Nowa Grabownica, Podborze, Prosienica, Sagaje, Smolechy, Stara Grabownica, Turka, Ugniewo i ulice: (Bursztynowa, Chabrowa, Cicha, Kasztanowa, Krótka, Leśna, Łączna, Łąkowa, Mazowiecka, Niezapominajki, Podmiejska, Polna, Różana, Sarnia, Skały, Słoneczna, Szkolna, Ugniewska, Zielona)

Dzielnicowi z terenu miasta i gminy Ostrów Mazowiecka przyjmują w pokoju nr 8 w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. płk. Karola Piłata 12

 

Plan działań priorytetowych:


Zakładanym celem do osiągnięcia jest w okresie od 01.01.2024r. do 30.06.2024r.  jest wyeliminowanie lub ograniczenie spożywania alkoholu, zaśmiecania, używania słów nieprzyzwoitych, zakłócenia ciszy nocnej i aktów wandalizmu w okresie całego tygodnia w pobliżu sklepu spożywczegego w Gutach Bujno 58a

Powrót na górę strony