TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowy rejonu nr 13 Gminy Zaręby Kościelne - p.o sierż.szt. Magdalena Wojciechowska-Chabrowska

Data publikacji 02.12.2016

Adres e-mail: dzielnicowy.zarebykoscielne@ra.policja.gov.pl

UWAGA! PODANY ADRES MAILOWY UŁATWI CI KONTAKT Z DZIELNICOWYM, ALE NIE SŁUŻY DO SKŁADANIA ZAWIADOMIENIA O PRZESTĘPSTWIE, WYKROCZENIU, PETYCJI, WNIOSKÓW ANI SKARG W ROZUMIENIU PRZEPISÓW.

DZIELNICOWI ODBIERAJĄ POCZTĘ W GODZINACH SWOJEJ SŁUŻBY

Nr tel. 47 70 443 20 lub 506-891-594

Komisariat Policji w Małkini Górnej nie funkcjonuje całodobowo. W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu proszę kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 47 70 442 00.

Rejon gminy Zaręby Kościelne obejmuje:

Zaręby Kościelne, Budziszewo, Chmielewo, Gaczkowo, Gąsiorowo, Grabowo, Kankowo-Piecki, Kępiste-Borowe, Kietlanka, Kosuty, Niemiry, Nienałty-Brewki, Nienałty-Szymany, Nowa Złotoria, Pętkowo Wielkie, Pułazie, Rawy, Rostki-Daćbogi, Skłody Średnie, Skłody-Piotrowice, Skłody-Stachy. Stara Złotoria, Zierże Zielone, Świerże-Kiełcze, Śiwerże-Kolonia, Świerże-Kończany, Świerże-Panki, Uścianek Wielki, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo-Kopijki, Zaręby Leśne, Zgleczewo Panieńskie, Zgleczewo Szlacheckie.

Punkt przyjęć interesantów środa w godz. 09:00-11:00 ul. Kowalska 16 budynek Ośrodka Zdrowia

 

Plan działań priorytetowych:


Zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie lub wyeliminowanie od 01.07.2020r. do 31.12.2020r. nie dopełnienia obowiązku umieszczenia w odpowiednim miejscu albo utrzymania w należytym stanie tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości w Kępistych Borowych

 

Powrót na górę strony