Dzielnicowy rejonu nr 9 Gminy Andrzejewo - mł.asp. Artur Dziwulski - TWÓJ DZIELNICOWY - KPP w Ostrowi Mazowieckiej

TWÓJ DZIELNICOWY

Dzielnicowy rejonu nr 9 Gminy Andrzejewo - mł.asp. Artur Dziwulski

Data publikacji 02.12.2016

Adres e-mail: dzielnicowy.andrzejewo@ra.policja.gov.pl

UWAGA! PODANY ADRES MAILOWY UŁATWI CI KONTAKT Z DZIELNICOWYM, ALE NIE SŁUŻY DO SKŁADANIA ZAWIADOMIENIA O PRZESTĘPSTWIE, WYKROCZENIU, PETYCJI, WNIOSKÓW ANI SKARG W ROZUMIENIU PRZEPISÓW.

DZIELNICOWI ODBIERAJĄ POCZTĘ W GODZINACH SWOJEJ SŁUŻBY

Nr tel. 47 70 443 20 lub 506-891-108

Komisariat Policji w Małkini Górnej nie funkcjonuje całodobowo. W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu proszę kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 47 70 442 00.

Rejon Gminy Andrzejewo obejmuje:

Andrzejewo, Dąbrowa, Godlewo-Gorzejewo, Gołębie-Leśniewo, Janowo, Jasienica-Parcele, Kowalówka, Króle Duże, Króle Małe, Kuleszki-Nienałty, Łętownica-Parcele, Mianowo, Nowa Ruskołęka, Olszewo-Cechny, Ołdaki-Polonia, Pęchartka Mała, Pieńki Wielkie, Pieńki Żaki, Pieńki-Sobótki, Przeździecko-Dworaki, Przeździecko-Grzymki, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Lenarty, Ruskołęka-Parcele, Stara Ruskołęka, Załuski-Lipniewo, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany, Zaręby-Warchoły, Żelazy-Brokowo.

Punkt przyjęć interesantów we wtorki i czwartki w godz. 11:00-13:00 w Urzędzie Gminy w Andrzejewie przy ul. Warszawskiej 36

Plan działań priorytetowych:


Zakładanym celem do osiągnięcia jest ograniczenie lub wyeliminowanie w okresie od 01.07.2020 do 31.12.2020r. zaśmiecania i spożywania alkoholu w Andrzejewie na ul. Wodnej w okolicach altany i zbiornika wodnego

 

Powrót na górę strony