POSTERUNEK POLICJI W CZERWINIE - TWÓJ DZIELNICOWY - KMP w Ostrołęce

TWÓJ DZIELNICOWY

POSTERUNEK POLICJI W CZERWINIE

Data publikacji 06.04.2018

Rejon nr 20

asp. szt. Robert Zabielski

telefon kom. 797 017 509

telefon stacjonarny: 47 70 417 21

adres e-mail: dzielnicowy.czerwin@ra.policja.gov.pl

Rejon nr 20 – rejon usytuowany na terenie gminy Czerwin, obejmujący następujące miejscowości:

Andrzejki-Tyszki, Bobin, Borek, Buczyn, Choromany - Witnice, Chruśnice, Czerwin, Dąbek, Damiany, Dobki Nowe, Dobki Stare, Dzwonek, Filochy, Gocły, Gostery, Grodzisk Duży, Grodzisk-Wieś, Gumki, Janki Młode, Jarnuty, Księżopole, Łady - Mans, Laski Szlacheckie, Laski Włościańskie, Malinowo Nowe, Malinowo Stare, Piotrowo, Piski, Pomian, Seroczyn, Skarżyn, Sokołowo, Stylągi, Suchcice, Tomasze, Tyszki-Ciągaczki, Tyszki-Nadbory, Wiśniewo, Wiśniówek, Wojsze, Wólka Czerwińska, Wólka Seroczyńska, Załuski, Zaorze, Żochy.

Dzielnicowy w I połowie 2021 roku podejmuje działania priorytetowe związane ze spozywaniem alkoholu oraz zaśmiecaniem w rejonie sklepu spozywczo-przemysłowego w godz. 13-21 w miejscowości Jarnuty 48 gm Czerwin. Zakładany cel do osiągnięcia to spadek liczby wykroczeń o 35 procent w porównaniu do analogicznego poprzedniego roku. Podmioty współpracujące to GKRPA w Czerwinie, Sołtys wsi Jarnuty.

Rejon nr 21

asp. Tomasz Mierzejewski

telefon kom.  696 497 142

telefon stacjonarny: 47 70 417 22

adres e-mail: dzielnicowy.troszyn@ra.policja.gov.pl

Rejon nr 21 – rejon usytuowany na terenie gminy Troszyn, obejmujący następujące miejscowości:

Aleksandrowo, Borowce, Budne, Choromany, Chrostowo, Chrzczony, Dąbek, Dzbenin, Grucele, Janki Stare, Janochy, Kamionowo, Kleczkowo, Kurpie Dworskie, Kurpie Szlacheckie, Łątczyn, Mieczki-Abramy, Mieczki-Poziemaki, Mieczki-Ziemaki, Milewo Wielkie, Milewo-Łosie, Milewo-Tosie, Ojcewo, Opęchowo, Puchały, Rabędy, Radgoszcz, Repki, Rostki, Sawały, Siemiątkowo, Troszyn, Trzaski, Wysocarz, Zamość, Zapieczne, Zawady, Żmijewek Włościański, Żmijewek-Mans, Żmijewo-Zagroby, Żyźniewo.

Dzielnicowy  w pierwszym półroczu 2021 roku, podejmuje działanie priorytetowe związane z wyeliminowaniem   wykroczeń polegających na spożywaniu alkoholu w rejonie  sklepów spożywczo-monopolowych  w miejscowości Troszyn ulica Marii Konopnickiej w godzinach 6:00-20:00,  przez osoby gromadzące się przed sklepem w wyniku czego dochodzi do zakłóceń ładu i porządku publicznego  a niekiedy  osoby  te pod działaniem alkoholu wracają pojazdami do miejsca zamieszkania. Zadanie priorytetowe będzie realizowane w okresie od 01.01.2021 roku do 30.06.2021 roku.

Założony cel: to spadek zgłoszeń w KMZB o 25% w porównaniu do II półrocza 2020 roku oraz podjęcie działań mających na celu przeciwdziałanie popełnianiu wykroczeń dotyczących ładu i porządku publicznego i eliminacji z ruchu nietrzeźwych kierujących pojazdami, poprzez kontrolę i obserwację rejonu sklepów i podejmowanie stosownych dziań.Ponadto przez organizowane spotkania zostanie przekazana wiedza na temat szkodliwości alkoholu i odpowiedzialności związanejz niestosowaniem siędo art. 43´ust 1 Ustawyo wychowaniuw trzeźwościi przekazaniu alkoholizmowi.Podmioty współpracujące:toGKRPA w Troszynie, szkołypodstawowa i powiatowaw Troszynie.

 

Powrót na górę strony