Aktualności

Reprezentacja płockich policjantów na dniach otwartych w Drobinie

Data publikacji 11.04.2025

10 kwietnia płoccy policjanci wzięli udział w dniach otwartych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie. Mundurowi przybliżyli specyfikę zawodu, zaprezentowali sprzęt służbowy, odpowiedzieli na wszystkie pytania młodzieży.

W  czwartek (10.04) w zespole Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie odbyły się dni otwarte, na których nie mogło zabraknąć naszych mundurowych. Wśród reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Płocku był również policyjny przewodnik z psem. W spotkaniu uczestniczyli również policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Płocku. Funkcjonariusze przedstawili zawód policjanta, zaprezentowali umundurowanie oraz elementy wyposażenia. Zainteresowanym opowiedzieli jak wygląda rekrutacja do służby i odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania.

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2025 roku:

  • 15 kwietnia
  • 12 maja
  • 7 lipca
  • 28 sierpnia
  • 16 września
  • 23 października
  • 25 listopada
  • 30 grudnia

  w następujących jednostkach:

  • Oddziałach Prewencji Policji w: Płocku, Radomiu
  • Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Ostrołęce
  • Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach
  • Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ DOSTĘPNE SĄ na stronie internetowej www.praca.policja.pl.

 

 

 

Powrót na górę strony