Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zadbaj o swoje mienie podczas POLISH HIP HOP FESTIVAL

Data publikacji 01.08.2018

Przed nami kolejna impreza masowa na płockiej plaży nad Wisłą. Jak co roku w imprezie weźmie udział wiele osób. Policjanci apelują o zwracanie uwagi na cenne przedmioty, które uczestnicy będą mieli ze sobą.

Za nami duża impreza – Audioriver, która miała miejsce w miniony weekend. Płocka policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń kryminalnych takich jak rozboje, czy też bójki. Podczas tego typu koncertów dochodzi jednak do drobnych kradzieży cennych przedmiotów należących do uczestników.

Przed nami kolejne duże wydarzenie – Polish Hip – Hop Festival. W imprezie weźmie udział wiele osób, które będą uczestniczyć w koncertach, natomiast nocować będą na polach namiotowych w rejonie festiwalu.

Płoccy policjanci apelują do uczestników festiwalu, aby przyjeżdżając do Płocka, nie zabierali ze sobą wielu cennych rzeczy ( większej kwoty pieniędzy czy też dużej ilości biżuterii ).

Funkcjonariusze przypominają, że tłok na koncertach sprzyja złodziejom kieszonkowym, którzy wykorzystają nadarzające się okazje aby np. wyjąć z tylnej kieszeni portfel, telefon komórkowy lub inne cenne przedmioty. Pozostawione puste namioty, to również miejsce do którego można się włamać i ukraść cenne rzeczy osób, które będą w tym czasie na koncercie. Dlatego ważne jest, aby przede wszystkim zamknąć namiot i nie zostawiać w nim cennych przedmiotów (sprzętu elektronicznego, biżuterii i dużej kwoty pieniędzy). (K)

Powrót na górę strony