Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie działań ,, Alkohol i narkotyki "

Data publikacji 17.08.2018

Wczoraj policjanci przeprowadzili akcję pod nazwą "Alkohol i narkotyki". Funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości ponad 400 kierujących oraz jednego kierującego poddali badaniu na zawartość w organizmie substancji działających podobnie do alkoholu.

Podczas działań policjanci skoncentrowali się na przeprowadzeniu maksymalnej ilości badań kierujących aby wyeliminować z ruchu drogowego kierujących będących pod wpływem alkoholu, bądź narkotyków. Mundurowi  uświadamiali również kierujących, jak wielkie zagrożenie dla życia i zdrowia nie tylko ich ale i pozostałych uczestników ruchu drogowego, niesie kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Podczas akcji policjanci sprawdzili stan trzeźwości 431 kierujących oraz poddali jednego kierującego badaniu na zawartość w organizmie substancji działających podobnie do alkoholu. Ostatecznie wszyscy kierujący byli trzeźwi a na terenie miasta Płocka i powiatu płockiego nie doszło do żadnego zdarzenia  z udziałem nietrzeźwego uczestnika ruchu drogowego.

Jednak wczorajsze działania nie usypiają czujności płockich policjantów . Mundurowi już zapowiadają kolejne działania, które będą eliminować z ruchu kierujących powodujących  zagrożenie dla użytkowników dróg.

 

Powrót na górę strony