Zostań policjantem - PRZYPOMINAMY O TERMINACH PRZYJĘĆ - Aktualności - KMP w Płocku

Aktualności

Zostań policjantem - PRZYPOMINAMY O TERMINACH PRZYJĘĆ

Data publikacji 21.05.2021

Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji. W codziennej służbie policjanta ważna jest chęć niesienia pomocy, empatia, ale też duża odporność psychiczna. Jeśli posiadasz te cechy to zapraszamy w nasze szeregi!

Zawód policjanta jest służbą i wymaga od kandydatów określonych predyspozycji, a także chęci robienia w życiu czegoś pożytecznego oraz pracowania na rzecz społeczeństwa. Należy brać pod uwagę, że ta droga zawodowa może rzutować na całe życie, a wyzwania, które trzeba będzie podejmować nie będą łatwe. Podejmując służbę w Policji, trzeba być odważnym, silnym psychicznie i odpornym na stres. Jednocześnie jest to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliło się pomocy, bywa bezcenna.

Wybierając swoją przyszłość, warto wiedzieć, że Policja oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju, a także uzupełniania swojego wykształcenia na poziomie studiów różnego stopnia i w ramach szkoleń specjalistycznych. Mówiąc o predyspozycjach, oprócz tych podstawowych, wymienionych wcześniej, odpowiednio wykorzystane będą te bardzo indywidualne. Konkretną ścieżkę kariery można bowiem wybrać w różnych dziedzinach.

Chcesz pomagać innym - wstąp w nasze szeregi!

Pozostałe terminy przyjęcia do służby w Policji na terenie garnizomu mazowieckiego w 2021 roku:

  • 3 listopada
  • 30 grudnia

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdziesz na stronie : https://mazowiecka.policja.gov.pl/wpl/praca/informator-dla-kandydat

Powrót na górę strony