Aktualności

Śmiertelny wypadek na drodze

Data publikacji 03.02.2022

Wczoraj w miejscowości Brochocin doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca suzuki potrąciła pieszego. 48-latek poruszał się po drodze, poza obszarem zabudowanym bez elementów odblaskowych. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci kolejny raz apelują do pieszych o używanie elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu!

Płoccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczynę wypadku ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj po godz. 22 na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Brochocin. Wstępne ustalenia wskazują, że 51-letnia kierująca suzuki potrąciła pieszego, który szedł drogą. 48-latek nie miał elementów odblaskowych, choć poruszał się po drodze, poza obszarem zabudowanym. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala, niestety jego życia nie udało się uratować.

Policyjny apel! Przypominamy pieszym poruszającym się po drodze po zmierzchu nie tylko o obowiązku, ale również o konieczności używania elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu.

Bądź widoczny na drodze - nie pozwól przerwać swojej linii życia !

Powrót na górę strony