Aktualności

W wynajmowanym mieszkaniu ukrywała narkotyki

Data publikacji 05.10.2022

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali 37-latkę. W wynajmowanym przez kobietę mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów narkotyków. Podejrzanej o posiadanie nielegalnych substancji grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci operacyjni zwalczający przestępczość narkotykową złożyli niespodziewaną wizytę 37-latce. Z ustaleń policjantów wynikało, że kobieta w wynajmowanym mieszkaniu może posiadać znaczną ilość nielegalnych środków. Te ustalenia szybko potwierdziły się.

Policjanci w jednym z pomieszczeń zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów substancji. Właścicielka nielegalnego towaru została zatrzymana. Po badaniach narkotesterem okazało się, że zabezpieczone substancje to m.in. MDMA i marihuana. Pozostałe środki poddane zostaną badaniu przez biegłego.

Podejrzana 37-latka usłyszała w płockiej komendzie zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony