Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Data publikacji 21.09.2016

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku na początku wakacji ogłosili konkurs plastyczny „Słoneczne, bezpieczne wakacje”. Wczoraj Komendant Miejski Policji oraz Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Płocka nagrodzili laureatów konkursu.

W konkursie plastycznym wzięły udział dzieci spędzające wakacje w mieście pod opieką klubów osiedlowych, świetlic czy też klubów profilaktyki środowiskowej. Do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęły 54 prace plastyczne z dziewięciu placówek organizujących letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży w Płocku. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów i przyznała trzy nagrody oraz dwa wyróżnienia. 

W konkursie I nagrodę zdobyła Izabela Milczarek ze Świetlicy Środowiskowej „Dom Marzeń”

II nagroda powędrowała do Michelle Mozie również ze świetlicy „Dom Marzeń”

III nagroda została przyznana Marysi Lelińskiej z Klubu Osiedla „Kochanowskiego”

Wyróżnienia zostały przyznane Igorowi Bieńkowskiemu z Klubu Osiedla „Kochanowskiego” oraz Gabrieli Jankowskiej ze Świetlicy Środowiskowej „Dom Marzeń”.

Wczoraj laureatów konkursu gościł w swoim gabinecie Komendant Miejski Policji w Płocku insp. Jarosław Hofman, który wspólnie z Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Płocka, Panią Agnieszką Busz uroczyście wręczyli nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Urząd Miasta Płocka.

Komendant Hofman rozmawiał z gośćmi na temat ważnych zasad, którymi wszyscy powinniśmy się kierować aby bezpiecznie wypoczywać, ale również aby bezpieczne żyć na co dzień.

Komendant gościł tylko dwoje dzieci w swoim gabinecie, gdyż inne dzieci nie mogły wczoraj przybyć do Komendy.  Pozostałe nagrody dla laureatów zostaną przekazane przez policjantów w innym terminie.  (K)

Zainstaluj wtyczkę Flash aby zobaczyć odtwarzacz.
Powrót na górę strony