Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dołącz do społeczności PaT

Data publikacji 26.10.2016

Chcesz realizować swoje marzenia a przy okazji dobrze się bawić, jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej i mieszkasz w Płocku – dołącz do społeczności PaT. W czwartek 27 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku przy ul. Tumskiej, odbędzie się casting do Płockiej Grupy PaT.

Ogólnopolski program profilaktyczny Profilaktyka a Ty (PaT), to przedsięwzięcie które powstało w Komendzie Głównej Policji. PaT to społeczność ludzi młodych, którzy chcą realizować swoje marzenia a przy okazji chcą się dobrze bawić – bez używek i przemocy. Główną ideą programu PaT jest bowiem propagowanie sposobów spędzania wolnego czasu bez używek i przemocy. Dla społeczności PaT każda osoba jest tak samo ważna, każda osoba jest tak samo wartościowa i każda osoba jest tak samo potrzebna.

W Płocku działa Płocka Grupa PaT, która w czasie swojej działalności przygotowała już kilka spektakli profilaktycznych, młodzież z Grupy uczestniczy również w działaniach profilaktycznych organizowanych przez Komendę Miejska Policji w Płocku. 

W czwartek 27 października o godzinie 17.30, w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku odbędzie się casting do Grupy. Liderzy PaT zapraszają wszystkie młode osoby, które chciałby przeżyć wspaniałą przygodę z teatrem w przyjacielskiej atmosferze pozbawionej przemocy i używek. (K)

Powrót na górę strony