Aktualności

Bezpieczne ferie 2024 z płocką policją

Data publikacji 25.01.2024

Trwa akcja "Bezpieczne ferie 2024" w ramach której płoccy policjanci spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Funkcjonariusze promują zdrowy styl życia oraz przekazują cenne informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa. Wczoraj w płockiej komendzie odbyło się spotkanie pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na lodzie"

Wczoraj (25.01) w ramch "Bezpiecznych ferii 2024" płocką komendę odwiedziły dzieci ze świetlic środowiskowych oraz klubów osiedlowych, w których spędzają zimowy wypoczynek. Funkcjonariusze zorganizowali spotkanie pn. "Kręci mnie bezpieczeństwo na lodzie", które pierwotnie miało odbyć się na miejsim lodowisku. Z uwagi na warunki atmosferyczne spotkanie przeniesiono na halę sportową płockiej komendy.  Współorganizatorem przedesięwzięcia był Urząd Miasta Płocka Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych. W trakcie wydarzenia odbył się mini turniej w hokeja. Przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku przygotowali konkurs dla dzieci poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych.

Uczestnicy poza świetną zabawa mieli okazję przymierzyć elementy policyjnego munduru oraz poznać prace funkcjonariuszy od kuchni.

Przypominamy, że w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, której celami są promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających na stoku oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów, wystartował konkurs plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog”.  O szczegółach przeczytasz tutaj:

https://policja.pl/pol/aktualnosci/240017,Przypominamy-i-zachecamy-do-wziecia-udzialu-w-konkursie-quotSniezny-Dekalogquot.html

 

sierż. szt. Monika Jakubowska/ KMP w Płocku

 

 

Powrót na górę strony